Mielenterveysyhdistys Etappi ry

Yhteystiedot

Mielenterveysyhdistys Etappi ry
Hietanummenkuja 1
00730 Helsinki

etappi@etappiry.net
040 500 9925

Yhteydenottopyyntö

Voit jättää meille yhteydenottopyynnön tällä lomakkeella.

Henkilökunta

Päivi Nikula

Toiminnanjohtaja
Päivi Nikula
paivi.nikula@etappiry.net
044 052 6374

Ohjaajat

Mty Etappi ry:n hallitus 2020-2021

Puheenjohtaja:

Elina Vainikainen
elina.vainikainen@gmail.com


Sihteeri:

Päivi Nikula
paivi.nikula@etappiry.net


Jäsenet:

Emilia Alanen
ekm.alanen@gmail.com


Sirpa Donneheden
s.donneheden@gmail.com


Eveliina Lafghani
eveliina71.l@gmail.com


Tapio Latvanen
tapio.latvanen@gmail.com


Ada Alatalo
ada.alataloo@gmail.com


Jasmin Ristolainen
jasmin.ristolainen@hotmail.fi


Varajäsenet:


Satu Mustonen
satumustonen@gmail.com
satu.mustonen@sininauha.fi


Jussi Lehtonen
jussi.lehtonen@vvary.fi

Etappi ry tarjoaa myös sosiaali- ja terveysalan opiskelijoille mahdollisuuksia työharjoitteluun ja työssäoppimiseen. Ota yhteyttä!

Tietosuojaseloste
menu-circlecross-circle